Práve sa nachádzate Press

Press

 

Milí zástupcovia médií,

ďakujeme, že ste navštívili našu stránku. Táto sekcia je venovaná len Vám a slúži ako podkladový materiál pre Vašu prácu. Môžete tu nájsť aktuálnu informáciu pre médiá, ako aj archív tlačových správ. O regióne sa dočítate v jeho základných číslach a faktoch a nájdete tu aktualizované tipy pre Vaše reportáže z regiónu.

Pre prácu s destináciou Vás chceme poprosiť o uvádzanie webovej adresy, ktorá destinácii slúži - www.visitliptov.sk. Stránka www.klasterliptov.sk je výlučne stránkou pre odbornú verejnosť a členov, je stránkou organizácie a pre turistov a návštevníkov regiónu nie je podstatná.

Sme radi, že ste prejavili záujem o našu destináciu. Našou úlohou je poskytnúť Vám prvotriedny mediálny servis a môžete nás kedykoľvek kontaktovať pre viac informácií. Radi ich pre Vás vyhľadáme, pripravíme Vám podklady a fotografie tak, aby Vaša práca s nami bola pre Vás radosťou. Neváhajte nás preto kedykoľvek kontaktovať, radi budeme pracovať spolu s Vami na kvalitných výstupoch z destinácie Liptov.

Privítame Vaše návrhy o čom by ste radi urobili reportáže či články a poskytneme Vám synergickú podporu na individuálnej báze.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!